Společnost Pyramida s.r.o. byla založena v roce 1994 a od té doby poskytuje svým zákazníkům kompletní servis v oblasti bazénů, vířivých van, saun a wellness. Během své existence se stala jedním z leaderů v této oblasti pro celý plzeňský kraj. Vedení společnosti úzkostlivě dbá na maximální spokojenost svých zákazníků. Pečlivým výběrem dodavatelů i zaměstnanců se snaží zajišťovat maximální kvalitu prodávaných výrobků i technologií a špičkový servis pro své zákazníky.

Sídlo firmy

Pyramida s.r.o. byla od začátku působení směřována k výstavbě privátních bazénů a saun .Postupem vývoje pak přešla i k profesionální části tohoto odvětví .

Po 25 letech působení na našem trhu netvoříme jen technologické prvky bazénů, ale celkovou výstavbu včetně projektů a stavebních prací.

Technologie stavíme od základů , ale i rekonstrukce a opravy jsou pro nás výzvou k vylepšení a zkvalitnění čištění vody. Dobré výsledky nelze dosáhnout bez kvalitní regulace , měření a přesného dávkování.

Měřící a dávkovací stanice je další produkt našich montáží. Měřící sestavy se sestavují na zakázku dle potřeb zákazníka přímo u nás z komponent od jednotlivých výrobců a následně se montují a zprovozňují.

Výstavba wellnes je součástí našeho programu relaxace nejen veřejných lázní, hotelů a pensionů, ale i privátních či klubových prostor.

Často přicházíme k již zastaralým a dosluhujícím technologiím recyklace vody pro masážní vany v rehabilitačních střediscích. Recyklace je zdrojem čisté a teplé vody pro okamžité použití v masážních vířivých vanách. Kvalita vody se však nesmí změnit a musí být stejná jak pro prvního tak i pro padesátého návštěvníka.

Vířivé vany jsou kapitola sama pro sebe. Soukromé, rodinné vířivé vany je sortiment, který přímo dovážíme od amerického výrobce již 15 let. Sestava nabídky obsahuje jak jednoduché vany pro 2 osoby s 10 tryskami, tak vany s 90 tryskami, speciálními masážemi, chromotherapií a audioterapií umístěnými přímo pod vodou vany. Filtrační systém s ohřevem vody a tepelným krytem jsou samozřejmostí.

Veřejné vířivé vany vytváříme podle potřeb provozovatele a dodáváme je v povrchové úpravě akrylové, nebo obložené keramickou či skleněnou mozaikou. Technologie je velice podobná bazénům a je umístěna v technologické místnosti. Samozřejmě nechybí automatické měření a dávkování chemických prostředků pro úpravu vody.

Parní, bylinné či solné kabiny včetně všech modifikací relaxačních a saunových kabin jsou součástí relaxace, která je vizitkou celku. Příjemný a zajímavý interiér přenáší tu správnou pohodu a uvolnění.

I do tohoto odvětví přichází mnoho novinek, které se snažíme doplnit v našem nabízeném sortimentu.

Součástí každého odpočinkového programu je závěrečná relaxační a odpočinková část, ve které také je mnoho možností relaxačních lehátek - látková, dřevěná,keramická,kožená,pevná, houpací i vodní.

Free Joomla templates by Ltheme