• Wellness centra
 • Rehabilitační lázně
 • Školy, školky
 • Veřejná koupaliště a bazény
 • Těmto zákazníkům poskyujeme kompletní servis pro jejich bazény, masážní a vířivé vany, saunové a parní kabiny, systémy pro úpravu a recyklaci vody.

  Pro většinu těchto zařízení zajišťujeme také pravidelné servisní prohlídky, což znamená kontrolu celé technologie, zejména zařízení pro měření hodnot vody, filtrační a dávkovací zařízení, kontrolu kvality vody, dodávky chemie ADR, opravy čerpadel, čištění bazénů, případně další opravy nebo úpravy.

  Privátní zařízení


  Kromě veřejného sektoru se zabýváme samozřejmě i budováním bazénů pro soukromé uživatele. Mezi naše realizace patří celá řada vnitřních, většinou betonových bazénů s obkladem skleněnou mozaikou, v Plzni a okolí, Praze, Mariánských Lázních a na celé řadě míst. Většinou šlo o řešení bazénové místnosti jako celku, tzn. včetně sociálního zázemí a dalších wellness zařízení jako jsou vířivé vany a sauny.

  Zároveň se zabýváme stavbou venkovních bazénů. Ty řešíme buď jako dodávku a montáž pouze bazénu a technologie - zákazník si zajistí stavební práce sám - nebo jako celek včetně stavebních prací a řešení návaznosti na okolí.

  Venkovní bazény

  Vnitřní bazény

  Free Joomla templates by Ltheme